Тумба під ТВ Vidaxl Lumarko 6 шт біла з масиву сосни 437657

- Немає в наявності
- Код: 135489999
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Класичні телевізійні тумби були спроектовані, щоб стати центральною точкою вашої кімнати завдяки своєму модному, а також практичному дизайну. Підвісні тумби виготовлені з масиву соснового дерева, що забезпечує їхню міцність, довговічність і тривалий термін служби. Вони є ідеальним місцем для розміщення таких речей, як книги, колекційні предмети, декор та інше. Змінюють порожню стіну на декоративний елемент. Крім того, їх легко очистити вологою ганчіркою. Увага: гвинти та дюбелі для стін не входять до комплекту. Використовуйте гвинти та дюбелі, відповідні до вашої стіни. Якщо у вас немає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Додаткова інформація | Ящики |
| Матеріал | Масив дерева, Сосна |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні |
| Колір | Білий |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










