Морозильна камера Gorenje F49DPW

- В наявності
- Код: 166663253
13 660 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ресурси, що стосуються безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Виробник та уповноважений представник. Назва: GORENJE-POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Адреса: ul. Poznańska 159. 05-850. Ożarów Mazowiecki. Адреса електронної пошти: salon@gorenje.p. Назва виробника/імпортера: GORENJE. lnd_ZASOBYGPSR{ padding-bottom: 2em; }. lnd_ZASOBYGPSR. lnd_wrapper{ background-color: #fff }. lnd_ZASOBYGPSR h2 { font-size: 24px !important; color: #ff6400 !important; font-weight: bold !important;...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Немає |
| Час підтримки температури під час вимкнення живлення | 15 год |
| Висота | 84,5 см мм |
| Глибина | 57,5 см мм |
| Клас заморожування | **** |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Код сертифікації | 1523498 |
| Кількість камер | 3 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | F49DPW |
| Об'єм | 85 л мл |
| Споживання енергії [kWh/рік] | 131 |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 4 |
| Тип | Шафа |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Функції | Регульовані ніжки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 56 см мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 13 660 ₴



