Офісне крісло Unique Master

- В наявності
- Код: 181030541
14 553 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ергономічне офісне крісло було розроблено для людей, які проводять довгі години в сидячому положенні. Не важливо, чи є вашим місцем роботи офіс чи кабінет. Елегантний вигляд ергономічного крісла зробить його ідеальним доповненням до бізнесового інтер'єру вашої компанії. Завдяки ряду регулювань, це крісло забезпечує підтримку як спини, так і ліктів та голови. Загальна якість виконання робить крісло зручним і стабільним. Сітка, використана в спинці крісла, забезпечує вентиляцію і комфортне використання навіть у найспекотніші дні. СИДІННЯ І СПИНКА...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 70 см мм |
| Глибина сидіння | 49 см см |
| Максимальна висота сидіння | 53 см см |
| Максимальне навантаження | 130kg |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 43 см см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 51 см мм |
| Ширина сидіння | 51 см см |
- Ціна: 14 553 ₴



