Морозильна камера MPM 201-SK-17

- В наявності
- Код: 187668152
15 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Немає |
| Час підтримки температури під час вимкнення живлення | 16 год |
| Висота | 84 см мм |
| Глибина | 56 см мм |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | N, SN, T, ST |
| Кількість камер | 1 |
| Мoдель | 201-SK-17 |
| Об'єм | 194 л мл |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 177 |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 10 |
| Тип | Сковняний |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Функції | Світлодіодне освітлення, блокування дверей, закриття на ключ, Система відведення води під час розморожування |
| Колір | Білий |
| Ширина | 82 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 15 997 ₴

