Ліжко Signal Columbia Velvet 140x200 сірий Bluvel 28

- В наявності
- Код: 166581385
14 462 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ліжко Columbia Velvet 140x200cm Сіре Зручне Надійне Класичне Спальня. Ліжко спроектоване з думкою про комфорт і елегантність. ідеально доповнить будь-яку спальню, поєднуючи функціональність з естетичним виглядом. Виконане з високоякісних матеріалів, забезпечує довговічність і стійкість до щоденного використання, що дозволяє насолоджуватися його естетикою і комфортом протягом багатьох років. Надійна конструкція та зручна, відповідно профільована спинка гарантують максимальний комфорт сну і релаксації, забезпечуючи ідеальну підтримку для тіла. Позачасова кольорова гама і ретельне оздоблення роблять ліжко...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 см мм |
| Довжина: | 212 см мм |
| Кількість місць | Двоспальна |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 140x200 см |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Оббивна |
| Ширина | 147 см мм |
| Ящик для білизни | З ящиком |
- Ціна: 14 462 ₴







