Диван Vidaxl 2-місний розкладний темно-сірий тканина (375853)

- В наявності
- Код: 164158406
14 500 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей диван-ліжко є ідеальним рішенням для розміщення гостей на ніч, забезпечуючи комфортне місце для сидіння вдень. Функція 2-в-1: цей диван-ліжко швидко і легко перетворюється з дивана на ліжко і назад. Ви можете частково або повністю опустити два окремі спинки, щоб створити ідеальне місце для сну або односпальне ліжко. Комфортне сидіння: цей диван-ліжко обшитий м'якою і комфортною тканиною. Тканина має простий і чистий вигляд, залишаючись при цьому дихаючою і довговічною. Міцна і стабільна рама: цей диван на 2 особи має дерев'яну раму, яка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 69 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Тканина, Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 220см мм |
- Ціна: 14 500 ₴




