Монітор LG UltraWide 34" 34U511A (34U511ABAEU)

- В наявності
- Код: 189333238
12 584 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 34" LG UltraWide 34U511A-B 2560x1080px 100Hz 1 ms. Код продукту: 34U511A-B. Найважливіші характеристики: Екран. 34", LED, IPS. Роздільна здатність. 2560 x 1080 (UWHD). Матове покриття матриці. Технологія AMD FreeSync. Частота оновлення: 100 Hz. Функції захисту зору. HDR10. Час реакції. 1 ms (MBR). Порти. HDMI - 1 шт., Вихід для навушників - 1 шт., DisplayPort - 1 шт. Монітор універсального застосування. З монітором LG UltraWide 34U511A-B ви отримуєте більше простору для роботи та повну свободу в роботі та розвагах. Панорамний екран 21:9 робить багатозадачність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 7.6 kg кг |
| Час відгуку | 5ms |
| Річне споживання енергії | 45 kWh |
| Динамічне контрастне ставлення | 1000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Мoдель | 34U511A-B |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | DisplayPort, HDMI |
| Споживання енергії | 31W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Роздільна здатність | 2560x1080 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | UltraWide |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість | 400cd/m2 |
- Ціна: 12 584 ₴



