Ліжко Signal Columbia Velvet 140x200 бежевий Bluvel 28

- В наявності
- Код: 166581388
14 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Ліжко Columbia Velvet 140X200 Колір Бежевий Bluvel 28. Ліжко. це один з найважливіших елементів кожної спальні, який впливає на. комфорт сну. та атмосферу в приміщенні. Вибір відповідної моделі повинен враховувати як естетику, так і функціональність. Меблі. , які поєднують елегантний дизайн з комфортом, можуть бути ключем до вдалого відпочинку. Ліжко Columbia Velvet. від бренду. Signal. це унікальна пропозиція, яка задовольнить очікування людей, що цінують сучасні рішення та комфорт. Тип і розміри ліжка. Меблі. Columbia. це оббите ліжко для подружжя з розмірами...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 см мм |
| Довжина: | 212 см мм |
| Кількість місць | Двоспальна |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 140x200 см |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Оббивне |
| Ширина | 147 см мм |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 14 435 ₴


