Чоловічий годинник Adriatica A8313.5B54CH

- Немає в наявності
- Код: 103527095
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий Годинник ADRIATICA A8313.5B54CH + Гравірування. НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Годинник ADRIATICA A8313.5B54CH. Механізм: Кварцовий, живиться імпульсами електрики з батареї, що приводить в дію кварцовий кристал. Калібр механізму: Ronda 5030. Гарантія: 2 роки, з гарантійною карткою, що приймається авторизованими сервісами. Водонепроникність: 50 м (5 бар), можливість приймати душ і мити автомобіль, але без плавання. Колір корпусу: Срібний. Матеріал корпусу: Сталь. Форма корпусу: Кругла. Ширина корпусу: 42 мм. Товщина корпусу: 11.0 мм. Колір циферблату: Чорний. Показання часу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 11 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 95 мм мм |
| Додаткові характеристики | Немає |
| Марка | Adriatica |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | A8313.5B54CH |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Аналогові |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Хронограф, Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина | 20 мм мм |
| Ширина корпусу | 42 мм мм |
| Ширина кріплення | 20 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴








