Журнальний столик D2 BA1 insp. Barcelona Table

- В наявності
- Код: 27454081
15 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
D2 столик BA1 insp. Barcelona Table. Столик. D2. натхненний проектом. Barcelona. це відмінне поєднання елегантності та функціональності. Це меблі, які не тільки задовольняють практичні потреби, але й є стильним декоративним елементом кожного інтер'єру. Завдяки своїй різноманітності в стилях, від. лофту. до. сучасного. , цей столик легко впишеться в різні аранжування, додаючи їм характеру. Матеріал і виконання. Презентований столик виготовлений з. високоякісного полірованого алюмінію. та. загартованого скла. товщиною 12 мм. Такий вибір матеріалів забезпечує не тільки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см мм |
| Глибина | 100см мм |
| Додаткова інформація | Ящики |
| Матеріал | Стекло |
| Стиль | Сучасний, Лофт |
| Тип | Столики |
| Форма | Квадратний |
| Цвет мебели | Метал |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 15 997 ₴


