Морозильна камера Smith&Brown SZCF-252-WE3

- В наявності
- Код: 173718966
15 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КУПЕЧА ЗАМОРОЗКИ 246L ШВИДКЕ ЗАМОРОЖЕННЯ БІЛА. Купецька заморозка компактних розмірів ідеально підходить для зберігання заморожених продуктів протягом тривалого часу. Її об'єм становить 246 літрів. Вона практична, економна (енергетичний клас E), проста в експлуатації та функціональна. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ. електронне управління. функція швидкого замороження. замок на ключ. LED освітлення. отвір для зливу води під час розморожування. зручна ручка для відкриття. знімний дротяний кошик. ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА. Енергетичний клас: E. Клас заморозки: */***. Загальний об'єм: 246L...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Немає |
| Виробник | SMITH&BROWN |
| Висота | 84,5 см мм |
| Глибина | 61,6 см мм |
| Клас заморожування | **** |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Код сертифікації | 1997240 |
| Кількість камер | 1 |
| Мoдель | SZCF-252-WE3 |
| Об'єм | 246 л мл |
| Споживання енергії [kWh/рік] | 215 |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 14 |
| Тип | Скриняковий |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Функції | Система відведення води під час розморожування |
| Колір | Білий |
| Ширина | 95,4 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 15 734 ₴










