Диван vidaXL 3-місний з подушками темно-сірий 210см тканина (3278202)

- В наявності
- Код: 175165531
17 033 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
3-місний диван з подушками, темно-сірий, 210 см, обшитий тканиною. Цей 3-місний диван є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Стане центральною точкою вашого дому. М'який і міцний матеріал: поліестрова тканина пропонує поєднання м'якості, повітропроникності та довговічності, забезпечуючи комфорт і зручність. Надійна і стабільна рама: металева рама забезпечує міцність і стабільність дивана. Зручне сидіння: диван надзвичайно зручний завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам і подушкам під спину. Знімні чохли: завдяки замку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки, знімне покриття |
| Матеріал | Метал, пластик, тканина |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 210см мм |
- Ціна: 17 033 ₴






