Розкладне крісло Halmar Optima попелясте

- Немає в наявності
- Код: 52026851
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло Розкладне Обертове для Сну Екокожа Сірий Оптіма. ✅ Крісло Оптіма. Комфортне та водночас надзвичайно елегантне крісло Оптіма є унікальним і дуже стильним меблем, на який багато клієнтів звернуть увагу. Доступне в стильному кольорі, який успішно впишеться в більшість інтер'єрів. Для комфорту вашого відпочинку, меблі оснащено функцією розкладання. На кріслі можна буде відпочити на післяобідній дрімці або ж розслабитися під час перегляду улюбленого серіалу. Конструкція крісла також має підлокітники, завдяки яким ваші руки отримають...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Висота сидіння | 44 см см |
| Глибина | 45 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Розкладний |
| Колір корпусу | Метал |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 77 см мм |
| Ширина сидіння | 50см см |
- Ціна: 9 999 ₴







