Розкладне крісло Halmar Optima чорне

- Немає в наявності
- Код: 44071100
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar Optima Recliner Чорний. Halmar Optima Recliner Чорний. це меблі, які поєднують високу якість виконання з продуманим дизайном. Це крісло не тільки забезпечує комфорт, але й надає характер кожному інтер'єру. Оббивка з. екошкіри. надає йому елегантності та робить його легким у догляді. Додатково,. металевий корпус. забезпечує стабільність і довговічність, що є надзвичайно важливим у повсякденному використанні. Чорне оздоблення як корпусу, так і оббивки робить цю модель ідеальною для найновіших трендів оформлення. Розміри та комфорт використання. З точки зору...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Висота сидіння | 44 см см |
| Глибина | 139см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал | Пластик, Екошкіра |
| Матеріал корпусу | Метал, MDF плита |
| Материал обивки | Тканина |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Розкладний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 77 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

