П'ятикутний душовий піддон Sea Horse 90x90x5x3 (Bkb022Pp)

- В наявності
- Код: 57444089
9 252 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту Sea-Horse Stylio душовий піддон 90x90 см п'ятикутний білий BKB022PP. розміри: 90 x 90 см. діаметр зливу: Ø 90 мм. підлоговий. матеріал: санітарний акрил. колір: білий. Технічні дані. Бренд: Sea-Horse. Серія: Stylio. Форма: інша. Колір: білий. Глибина: 3 см. Діаметр зливу: 90 мм. Довший бік: 90 см. Матеріал: акриловий. Коротший бік: 90 см. Код EAN: 5904257441898. Вага з упаковкою: 9,50 кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 50 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Sea-Horse |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Stylio |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 9 252 ₴

