Однокамерна мийка Invena Tesalia AZ01Z41

- В наявності
- Код: 140280436
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка однокамерна TESALIA чорна крапчаста/золота AZ-01-Z41-B. Гранітна мийка Tesalia поєднує функціональність і мінімалізм. Завдяки гідрофобним властивостям мийка легко підтримується в чистоті. Високоякісні компоненти забезпечують мийці Tesalia високу стійкість до ударів, гострих предметів, термічного шоку та дії кольорових рідин. Гранітна мийка Tesalia поєднує функціональність і мінімалізм. Завдяки гідрофобним властивостям мийка легко підтримується в чистоті. Високоякісні компоненти забезпечують мийці Tesalia...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invena |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Висота | 18 см мм |
| Глибина | 18 см мм |
| Довгий бік | 48 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача |
| Кількість камер | 1 камерне |
| Коротка сторона | 44 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мoдель | Tesalia |
| Монтаж | Вбудований |
| Піддон | Без піддона |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 48 см мм |
- Ціна: 9 633 ₴

