Мийка Lanilia Evier 54.1 Inox однокамерна

- В наявності
- Код: 181568596
8 517 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИЙКА НЕРЖАВІЮЧА EVIER 54.1 INOX. Мийка EVIER 54.1 Inox. Мийка нержавіюча EVIER 54.1 Inox. це елегантний і функціональний вибір для кожної кухні, що забезпечує високу якість і надійність у повсякденному використанні. Завдяки використанню нержавіючої сталі, мийка кухонна є стійкою до корозії та механічних пошкоджень, що робить її ідеальним рішенням як для сучасних, так і класичних інтер'єрів. У комплекті ви отримуєте: - Сифон (з можливістю підключення посудомийної машини). - Сітка для зливу. - Кріпильні елементи. Переваги мийки: - Простора камера...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Немає |
| Глибина | 21 см мм |
| Глибина камери | 21 см см |
| Довгий бік | 54 см см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 камерне |
| Коротка сторона | 44 см см |
| Марка | Lanilia |
| Матеріал | Сталевий |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 54 |
| Мoдель | EVIER_INOX_54 |
| Монтаж | Накладний |
| Слив | Без зливу |
| Тип корка | Без автоматичного корка |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 8 517 ₴









