Екран для ванни vidaXL складний кабіна душова ESG 80x140см чорна 150740

- В наявності
- Код: 121557529
10 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Складна душова кабіна, ESG, 80x140 см, чорна 150740. Душові кабіни є важливим елементом оснащення сучасних ванних кімнат, які поєднують функціональність з естетикою. Модель vidaXL Складна душова кабіна розмірами 80x140 см є відмінним рішенням для людей, які цінують комфорт та елегантний дизайн. Завдяки різноманітності доступних опцій та матеріалів виготовлення, ця кабіна безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Матеріали та оздоблення. Пропонована душова кабіна від VidaXL характеризується міцною конструкцією з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 см мм |
| Матеріал | Стекло |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла | 4 мм мм |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 10 577 ₴

