Екран для ванни VidaXL 80x140 чорний 150749

- В наявності
- Код: 119205293
9 960 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Душова кабіна ESG 80X140Cm Чорна 150749. Душові кабіни відіграють ключову роль в оформленні сучасних ванних кімнат, поєднуючи в собі функціональність та естетику. Вибираючи ідеальну модель, варто звернути увагу на різноманітні аспекти, такі як матеріали, розміри чи тип монтажу, які впливають на комфорт використання. Завдяки правильно підібраній кабіні, можна створити простір, що сприяє релаксації та щоденному догляду. Конструкція та матеріали. Продукт від VidaXL поєднує в собі елегантний дизайн та функціональність. Його конструкція базується на профілях...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 см мм |
| Матеріал | Стекло |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла | 4 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 9 960 ₴

