Піддон RADAWAY PATMOS A Compact 80x80 4S88155-05

- В наявності
- Код: 12391466
8 805 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: PATMOS A COMPACT. Півкруглий акриловий піддон зі вбудованим обрамленням (з фронту), для монтажу безпосередньо на підлозі. Ніжки в комплекті. Отвір для сифону діаметром 90 мм. Рекомендуються сифони: TB21, TBXS або 690P. PATMOS A COMPACT. 80 x 80 см. Акрилові піддони. гладка, антибактеріальна поверхня, що полегшує очищення, стійка до вологи та цвілі, спроектовані з увагою до деталей та естетики, блиск. легкий доступ до сифону у випадку піддону зі знімним обрамленням. швидкий монтаж і проста регулювання. широкий асортимент форм і розмірів. УВАГА!!! У випадку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Patmos A |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 8 805 ₴



