Душова кабіна vidaXL ESG 80x180см 150746

- В наявності
- Код: 119205290
10 144 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Душова кабіна ESG 80X180Cm 150746. Душові кабіни є важливим елементом обладнання кожної ванної кімнати, поєднуючи в собі функціональність та елегантність. Вибір моделі, такої як душова кабіна ESG 80x180 см від марки VidaXL, може значно вплинути на комфорт щоденного використання та на загальну естетику інтер'єру. При виборі варто звернути увагу на кілька ключових аспектів, таких як матеріали, розміри, спосіб монтажу та тип дверей. Матеріали та виконання. Продукт ESG характеризується високою якістю виконання, яка забезпечує довговічність і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 см мм |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Квадратна |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 4 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 10 144 ₴

