Душовий піддон Sea Horse прямокутний 80x100x3,5 Bkb303

- В наявності
- Код: 111804258
10 092 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон 100x80x40mm без сифону. прямокутний піддон для підлоги. розмір піддона 100x80x40mm. польський виробник LAMNART. акриловий прямокутний піддон без сифону. для підлоги. колір білий. отвір для сифону Ø90. зручний монтаж. гладка поверхня. При отриманні посилки, будь ласка, обов'язково перевірте у кур'єра, чи товар не був пошкоджений під час транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sea-Horse |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 10 092 ₴

