Умивальник Sapho Kama 50x26 50134

- В наявності
- Код: 32941692
9 344 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sapho Kama 50x26 50134. Умивальники - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, які відіграють ключову роль у формуванні як функціональності, так і естетики цього приміщення. Вибір відповідної моделі умивальника може значно вплинути на комфорт щоденного використання, а також надати інтер'єру бажаний характер. У випадку з умивальником Sapho Kama 50x26 ми маємо справу з елегантним поєднанням сучасного дизайну та практичності, що робить його цікавою пропозицією для кожного, хто прагне облаштувати свою ванну кімнату зі смаком. Форма та розмір умивальника. Це модель з прямокутною формою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sapho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,7 кг |
| Глибина | 26 см мм |
| Матеріал | Мінеральний |
| Мoдель | Kama |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 9 344 ₴



