Набір зливу Alcaplast підлоговий (APZ13DOUBLE9650)

- В наявності
- Код: 105191298
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Застосування. Для безбар'єрного переходу. Для відведення води з душів, на рівні підлоги. Розміщується центрально або близько до стіни. Для використання в приміщеннях. Специфікація. Конструкція решітки - двостороння решітка DOUBLE - з одного боку повна з нержавіючої сталі, а з іншого боку є можливість вставити плитку або водостійку деревину до товщини 12 мм. Матеріал: нержавіюча сталь 1,5 мм, AISI 304, DIN 1.4301. Впуски з одного шматка сталі. Лінійний злив з нержавіючої сталі (покращений матеріал травленням і пасивацією, електрохімічно полірується). Самоклеюча стрічка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 65 см мм |
| Марка | Alcaplast |
| Мoдель | Double Fit&Go |
| Тип | Для плиткових душів |
| Ширина | 65 см мм |
- Ціна: 10 748 ₴


