Набір зливу Schedpol лінійний решітка для вбудови плиткою 90см OLP90ST 90x8x12

- В наявності
- Код: 24567256
10 118 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лінійний злив BASE з накладкою PLATE - це одна з багатьох пропозицій підлогових зливів бренду SCHEDPOL, що використовуються в душових зонах, застосування яких сприяє створенню нестандартного, мінімалістичного та комфортного оформлення в кожній ванній кімнаті. Дотримання ідеальних параметрів, пов'язаних із зливом води, а також легкість очищення запропонованих лінійних зливів є дуже важливими для користувачів питаннями, на які компанія Schedpol під час виробництва звернула особливу увагу. Використання унікальних технологій гарантує збереження повної герметичності лінійного зливу. Ноги...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 90 см мм |
| Марка | Schedpol |
| Мoдель | Base |
| Тип | Для душових із кахельним покриттям |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 10 118 ₴










