Умивальник Deante Silia 35x55 CQS_TU6B

- В наявності
- Код: 170299349
10 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Естетична умивальник з граніту створена з гранітного композиту з унікальними властивостями, які оцінять не лише любителі природи. Характеризується стійкістю до ударів, вицвітання, високої температури та термічного шоку. Спеціальне гідрофобне покриття полегшує щоденне прибирання. Умивальник накладний може бути встановлений безпосередньо на стільниці. Дуже добре поєднується з поверхнями, виконаними з дерева, каменю або сталі. Модель оснащена спеціально спроектованою полицею-островом з отвором для змішувача. Обтічна овальна форма чудово поєднується з традиційними та більш...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 12,5 см мм |
| Глибина | 10 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | CQS TU6B |
| Отвір для змішувача | З отвором |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 10 997 ₴

