Душова кабіна Shumee стінка з матового скла ESG 80x195см 100039418912

- В наявності
- Код: 114849443
12 716 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіна для душу, частина з матового скла ESG, 80x195 см. Наддайте своїй ванній кімнаті свіжий, естетичний вигляд завдяки нашій сучасній стіні для душу з частиною, виконаною з матового скла! Гарантує вишуканий стиль завдяки найвищій якості матеріалів, створюючи мінімалістичну перегородку для душу, яка не тільки чудово виглядає, але й прекрасно функціонує. Стіна для душу складається зі скла безпечного ESG товщиною 5 мм, підтримуваного на міцній алюмінієвій рамі - ви можете бути впевнені, що конструкція є витривалою після монтажу. Регульований профіль і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Марка | VidaXL |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Товщина скла/скла | 5 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 12 716 ₴

