Мийка Ferro MEZZO II гранітна 1,5-коморова 48/79 сіра (DRGM3/48/79GA)

- В наявності
- Код: 91921125
10 839 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітні мийки - Mezzo II. Шість типів, двадцять чотири моделі, чотири кольори - це актуальна пропозиція композитних мийок Ferro. Ця лінійка дозволить підібрати моделі для просторий кухонь, а також для куточків чи кухонних анексів. Mezzo II - кухонна мийка двокамерна 79x48 см, сірий. (DRGM3/48/79GA). Основна інформація: 15 років гарантії на мийку. 2 роки гарантії на сифони та пробки. автоматична пробка в комплекті, управління за допомогою ручки. сифон в комплекті з можливістю підключення зливу посудомийної машини або пральної машини. вбудований. з переливом. з дренажем...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Висота | 176 см мм |
| Довгий бік | 79 см см |
| Додаткова інформація | Отвір під змішувач, мийка |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 48 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мoдель | Mezzo II |
| Монтаж | Вбудована |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 10 839 ₴


