Умивальник Comad Go 100x46 E8095100R

- В наявності
- Код: 179260025
10 879 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
БІЛА Умивальник GO 2 100 см з стільницею Вбудований 1 отвір Глянець КЕРАМІЧНИЙ. Умивальник меблевий. GO 2. 100 см з. стільницею керамічною праворуч. це практична і стильна пропозиція для сучасних інтер'єрів. Стільниця є зручною простором для щоденних аксесуарів, а. гладка, глазурована поверхня. і. білий глянець. надають всьому елегантний вигляд. Виконана з міцної. кераміки. , з. одним отвором для змішувача. і. переливом. , призначена для монтажу. вбудованого в шафу. Click-clack не входить до комплекту. РОЗМІРИ. •. Ширина – 101 см. •. Висота – 17 см. •. Глибина – 46 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 17 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Comad |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Go 2 |
| Отвір для батареї | З отвором |
| Перелив | З переливом |
| Способ монтажа | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 46 см мм |
- Ціна: 10 879 ₴




