Піддон Deante Jasmin Plus білий 120x80см KTJ_044B

- В наявності
- Код: 120632507
13 490 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний акриловий піддон 120x80 см білий KTJ 044B. Прямокутний акриловий піддон 120x80 см для ванної KTJ 044B. Піддон Жасмин Плюс виготовлений за технологією SOLID має антибактеріальні та антиалергійні властивості. Високоякісний акрил, з якого він виготовлений, є міцним і легким у догляді. Дно та краї піддону посилені, що забезпечує відмінну ізоляцію та підвищене звукоізоляцію. Піддон також оснащений каналами для каналізаційних труб, що відводять воду. Найважливіші параметри. Міцний акриловий матеріал, що зберігає блиск і колір. Технологія SOLID...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Jasmin |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 13 490 ₴

