Комплект зливу Besco Virgo Next Duo 70 (OL70VND)

- В наявності
- Код: 117103976
10 025 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Virgo Next Duo 70 (OL70VND). Besco Virgo Next Duo 70. це сучасний комплект зливу, який поєднує в собі. функціональність. та. естетику. Завдяки інноваційним рішенням, таким як лінійний злив, модель ця чудово підійде для будь-якої сучасної ванної кімнати. Цей злив не лише покращує відведення води, але й впливає на вигляд душової зони, що особливо важливо в менших ванних кімнатах. Види та призначення комплекту зливу. Лінійний злив. Virgo Next Duo 70. був спроектований з урахуванням. плиткових душів. Його. мінімалістичний дизайн...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 70 см мм |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Virgo Next Duo 70 |
| Тип | Для плиткових душів |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 10 025 ₴



