Умивальник Deante Temisto 50x40 антрацит металик CQT_TU5S

- В наявності
- Код: 167683847
7 848 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Temisto 50x40 антрацит металик CQT_TU5S. Умивальники - це ключовий елемент кожної ванної кімнати, що поєднує функціональність з естетикою. Вибір відповідної моделі має значний вплив на оформлення інтер'єру, надаючи йому характер і стиль. Гранітний умивальник Deante Temisto в антрацитовому металевому виконанні - це приклад елегантного та практичного рішення, яке вирізняється довговічністю та унікальними властивостями. Розміри та форма. Модель має прямокутну форму та розміри 50 см ширини, 40 см довжини і 11 см глибини. Завдяки компактним розмірам, умивальник підійде...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 120 см мм |
| Глибина | 11 см мм |
| Мoдель | Temisto |
| Отвір для крана | Без отвору |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 7 848 ₴


