Душовий піддон Besco Axim UltraSlim ефект каменю 80x80см чорний (BAX80NRC)

- В наявності
- Код: 59339658
10 944 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Axim UltraSlim Stone Effect 80x80cm Czarny (BAX80NRC). Душові піддони є важливим елементом оформлення кожної ванної кімнати, поєднуючи в собі функціональність та естетику. Правильно підібраний піддон не тільки полегшує щоденне використання душу, але й впливає на загальний вигляд інтер'єру. Модель Axim UltraSlim Stone Effect розмірами 80x80 см у чорному кольорі - це пропозиція, яка безумовно привертає увагу як сучасним дизайном, так і високою якістю виконання. Матеріали та розміри. Axim UltraSlim виготовлений з санітарного акрилу, відомого своєю легкістю, стійкістю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 52 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 10 944 ₴


