Мийка vidaXL двокамерна срібляста 1200x600x155мм сталь 147239

- В наявності
- Код: 111772098
11 299 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двокамерна мийка з сушаркою - це позачасовий елемент декору вашої кухні. Мийка виготовлена з нержавіючої сталі (SUS), завдяки чому вона стійка до високих температур, подряпин і ударів, а також легка в очищенні. Має особливо товсті боки, щоб розмістити її на шафці, а бічна сушарка забезпечує додаткове місце для посуду. Включає також зливну трубу, яку можна розмістити з обох сторін, оскільки отвори для крана знаходяться з двох сторін. Завдяки цьому мийку можна повністю перевернути і встановити лівосторонньо або правосторонньо. Варто знати: Ця мийка є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 см мм |
| Глибина камери | 15 см см |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Піддон |
| Кількість камер | 2 камерні |
| Коротка сторона | 60 см см |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Сталевий |
| Монтаж | Накладний |
| Піддон | Піддон без зливу |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 11 299 ₴







