Піддон Radaway Doros C 90x90x4,5 SDRC9090-01

- В наявності
- Код: 29652821
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Doros C 90x90x4,5 SDRC9090-01. Практичний і комфортний. піддон Doros C 90x90. см, виготовлений з теплого і приємного на дотик акрилу. Білий колір піддона внесе свіжість і візуально збільшить приміщення. Гладка, антибактеріальна поверхня. піддона дозволяє. швидке і легке очищення. Піддон слід встановлювати безпосередньо на підлозі, що дозволить на комфортний, низький вхід під душ. Сифон для комплектації: TB90, R500, R400 Slim. Акрилові піддони: - Гладка, антибактеріальна поверхня, що полегшує очищення. - Стійкість до вологи і грибка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 cm мм |
| Глибина | 4 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 10 485 ₴



