Піддон Vitalle by Roca Palo кам'яний сірий 90x90см (A276476300)

- В наявності
- Код: 99304915
20 236 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бродзик Stonex. Palo Vitalle by Roca. Під час оформлення інтер'єру ванної кімнати варто іноді зробити ставку на трохи божевілля. Не потрібно обирати стандартний білий колір, будуючи душ. Варто оживити інтер'єр і обрати квадратний бродзик Vitalle. Це високоякісний продукт, виконаний у нестандартному сірому кольорі. Він безумовно привнесе трохи авангарду до вашої ванної кімнати. Унікальний відтінок бродзика робить його справжньою прикрасою вашого інтер'єру. Проте це відтінок настільки універсальний, що у вас не буде проблем з тим, щоб підібрати до нього інші елементи, наприклад, двері...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Roca |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Квадрат |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 20 236 ₴


