Зливний комплект Besco Virgo Next Duo 90 (OL90VND)

- В наявності
- Код: 117115917
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Virgo Next Duo 90 (OL90VND). Лінійний злив. Besco Virgo Next Duo 90 (OL90VND) - це ідеальне рішення для сучасних ванних кімнат, які поєднують в собі естетику та функціональність. Завдяки мінімалістичному дизайну та безпороговій конструкції, цей злив не тільки підвищує комфорт використання, але й оптично розширює простір у зоні душу. Зливний комплект був спроектований з урахуванням плиткових душів, що робить його універсальним вибором для будь-якого інтер'єру. Характеристика продукту. Модель Virgo Next Duo 90 характеризується довжиною 90 см та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 90 см мм |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Virgo Next Duo |
| Тип | Для душових із кахлем |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 10 485 ₴



