Умивальник Elita Babette 62x41см світло-сірий мат 145103

- В наявності
- Код: 91834284
11 390 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Babette 62X41Cm Світло-сірий матовий 145103. Свіжість і сучасність у поєднанні з гладкими та ніжними лініями - так представлені умивальники стільникового типу, доступні в нашій пропозиції. Ширина: 612. Висота: 135. Глибина: 412. керамічний умивальник. колір: Світло-сірий, матове покриття. колір умивальника Світло-сірий матовий відповідає кольору Світло-сірий матовий у колекції меблів LOFTY. гарантія виробника: 24 місяці. для комплектування з кранів та пробкою
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 13,2 см мм |
| Глибина | 10,7 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | 145103 |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Оздоблення | Матовий |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 62 см мм |
- Ціна: 11 390 ₴


