Піддон Excellent Zero прямокутний 120x80 низький BREx.1203.120.080.WHN

- В наявності
- Код: 64819013
11 273 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Excellent Zero Prost. 120x80 Niski BREx.1203.120.080.WHN. Бродзик. Excellent Zero. це відмінне рішення для будь-якої ванної кімнати, що поєднує в собі. естетику. та. функціональність. Його сучасний дизайн і продумані розміри роблять його ідеальним для великих і малих просторів. Обираючи цю модель, ви отримуєте не лише комфорт під час використання душу, але й елемент, який підкреслить стиль вашого інтер'єру. Матеріал і розміри. У бродзику. Excellent Zero. використано. акрил. , який характеризується легкістю, естетикою та високою міцністю. Пропонуються...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см мм |
| Глибина | 4 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Zero |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 11 273 ₴





