Піддон Novellini City A 120x80 VRS1208014-30

- В наявності
- Код: 48464903
16 548 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Novellini City інтегрований акриловий прямокутний A80x120 білий, вис. 14 см Novellini - італійський виробник („100% made in Italy”) розкішних рішень для ванних кімнат з великим досвідом (на ринку з 1966 року). ???? Продукти компанії Novellini відрізняються високою якістю виконання та сучасним дизайном. Широкий асортимент і різноманітність розмірів дозволяють підібрати рішення навіть для найнетиповіших ванних кімнат. У пропозиції Novellini знайдемо широкий спектр різних типів душових кабін (кабіни walk-in, прямокутні кабіни, півкруглі), ванни, піддони, а також сантехніку та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 16 548 ₴


