Душовий піддон Sanplast Free Line B/FREE 70x100x5+ST2 biew 615-040-1270-01-000

- В наявності
- Код: 36236059
11 522 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душові піддони. Акриловий душовий піддон. розмірами. 100 см на 70 см. і глибиною. 5 см. це унікальне рішення для кожної ванної кімнати, яке поєднує в собі. функціональність. та. естетику. Характеризується елегантним. білим кольором. та сучасним дизайном, що робить його ідеальним для різноманітних інтер'єрних рішень. Завдяки використаним матеріалам та продуманій конструкції, ця модель безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Розміри та матеріал. Акриловий душовий піддон. має такі розміри: Довга сторона: 100 см,. Коротка сторона: 70 см,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 11 522 ₴


