Піддон душовий vidaXL SMC коричневий 90x80см 148924

- В наявності
- Код: 111514936
10 262 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеризуючи сучасною, низькою формою та охайним виглядом, душовий піддон стане чудовим доповненням до вашої ванної кімнати. Витривалий піддон з матеріалу SMC має низький поріг, що полегшує вхід і вихід. Він додатково посилений для більшої витривалості. Завдяки поверхні, що нагадує сланець, він також є антиковзким, стійким до плям і подряпин. Прослужить багато років і легко чиститься. Колір: коричневий. Матеріал: SMC (композитний дюропласт) з смолою, скловолокном і порошковими каменями. Розміри: 90 x 80 x 2,6 см (шир. x гл. x...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 10 262 ₴







