Піддон Radaway Doros Plus F 90x70 Sdrfp9070-01

- В наявності
- Код: 58895679
13 543 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros F акриловий прямокутний піддон 100x70см SDRF1070-01. Новинка від компанії RADAWAY! Високоякісний акриловий піддон RADAWAY Doros F, що характеризується надзвичайно гладкою поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Продукт на 100% польський! Варіант продукту. Перший бік: 100см. Другий бік: 70см. Колір піддону: Білий Глянець. Найважливіші характеристики продукту. висота лише 55мм. піддон. виготовлений з найвищої якості санітарного акрилу. призначений для монтажу безпосередньо на плитці. легкий у догляді. завдяки гладкій поверхні з тривалим блиском...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 cm мм |
| Глибина | 5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros Plus F |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 13 543 ₴




