Душова кабіна без піддону Deante Cilantro 80x185 KYL_042K

- В наявності
- Код: 182237327
10 407 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante квадратна душова кабіна 80 см Cilantro хром KYL_042K. Опис товару. Душова кабіна виготовлена з високоякісного загартованого скла. Воно дуже стійке і пружне, забезпечуючи максимальну безпеку для всієї родини. Монтажні частини естетично оформлені відповідно до кольорової гами та стилістики інших елементів серії. Вся кабіна дуже простора. Форма квадратна. Розмір 80x80 см. Технічні дані. Обробка: хром. Форма: квадрат. Ширина [мм]: 800. Довжина [мм]: 800. Висота [мм]: 1850. Обробка скла: прозоре. Товщина скла...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Deante |
| Мoдель | KYL 042K |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Товщина скла | 4 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 10 407 ₴


