Піддон New Trendy CANTARE 90x90x5,5см B-0137

- В наявності
- Код: 12449746
10 760 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy CANTARE 90x90x5,5cm (B-0137). Душові піддони - це ключовий елемент кожної сучасної ванної кімнати, що поєднує в собі функціональність, естетику та комфорт використання. Вибір відповідного піддону має велике значення, оскільки впливає не лише на щоденний комфорт, але й на оформлення всього інтер'єру. Серед доступних моделей вирізняються квадратні піддони, які чудово поєднуються в різних ванних просторах. Одним з цікавих продуктів у цій категорії є піддон New Trendy розмірами 90x90 см. Матеріал і розміри піддону. Піддон виготовлений з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 cm мм |
| Глибина | 3,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Cantare |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 10 760 ₴






