Піддон Deante Jasmin білий 100x90см KGJ_045B

- В наявності
- Код: 120632494
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante акриловий прямокутний піддон 100x90 см Jasmin білий KGJ_045B. Опис товару. Білий акриловий піддон виготовлений з найкращих матеріалів, що пройшли лабораторні випробування. Характеризується високою міцністю, зберігає оригінальний колір і блиск. Продукт легко монтується. Не викликає труднощів також підтримка рівної поверхні в чистоті. Безсумнівною перевагою акрилового піддону є те, що він швидко нагрівається, що підвищує комфорт використання. Досить кілька хвилин роботи душу, і ти станеш на приємно теплу поверхню. Прямокутна форма, яка ідеально...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см мм |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Jasmin |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 12 060 ₴

