Піддон Schedpol Omega 90x90x5,5 R55 3.0455

- В наявності
- Код: 36533122
12 887 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкруглий піддон LIBRA Smooth White 90x90 Schedpol Schedline, білий. Форма: напівкругла. Матеріал: композит Stonicryl®, багатошаровий композит, що зміцнює конструкцію дна і країв піддону, доступний у гладкій версії з високим блиском або з матовим ефектом мінералів (кам'яна структура поверхні). Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90мм. Висота: 3см. Глибина: ухил до 2%. УВАГА! Піддон продається без сифону, підходящий сифон SDBD40WC, SDBD40WB. Серія Libra пропонує мінімалістичний дизайн у поєднанні з комфортом щоденного використання. Відсутній...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 5,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Omega |
| Форма | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 12 887 ₴



