Набір зливу Besco Virgo Next чорний 90 OL90VNB

- В наявності
- Код: 117101909
11 325 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Virgo Next Black 90 (OL90VNB). Модель. Besco Virgo Next Black 90 (OL90VNB). це сучасний лінійний злив, який поєднує в собі. естетику. та. практичність. Призначений для душів з плиткою, є відмінним рішенням для тих, хто прагне створити елегантний і функціональний душовий простір. Його мінімалістичний стиль та. чорна кольорова гама. додають вишуканості кожній ванній кімнаті. Застосування та дизайн. Лінійний злив. Besco Virgo Next Black 90. був спроектований з думкою про сучасні інтер'єри. Його прямокутна форма робить його ідеальною для різноманітних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 90 см мм |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Virgo Next Black 90 |
| Тип | Для плиткових душів |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 11 325 ₴

