Піддон Omnires Merton білий глянець 80x80см Merton80/Obp

- В наявності
- Код: 93344706
11 877 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Omnires Merton 80X80Cm Білий Глянець (Merton80/Obp). Душові піддони - це ключовий елемент кожної ванної кімнати, який не тільки виконує практичну функцію, але й впливає на вигляд і оформлення простору. Omnires Merton 80x80 см. в. білому глянці. це модель, яка вирізняється сучасним дизайном та функціональністю. Вибір відповідного піддону має величезне значення для комфорту використання та естетики інтер'єру, тому варто приділити увагу його характеристикам. Матеріал і виконання. Піддон акриловий. Omnires Merton. був виготовлений з сучасного матеріалу. акрилового. , який характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Omnires |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Merton |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 11 877 ₴


