Піддон Excellent Forma X прямокутний чорний 120x80см BREX.1403.120.080.BLN

- В наявності
- Код: 154667437
12 650 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відмінна форма X Прямокутний піддон чорний 120x80см BREX.1403.120.080.BLN. Піддон Forma X виготовлений з міцного матеріалу, зі структурою LavexSlate. Піддон дуже міцний, гігієнічний, а структурна поверхня забезпечує відмінне зчеплення. Низький поріг (40 мм) делікатно позначає простір, призначений для купання, і захищає підлогу від розбризкування, що економить на прибиранні після довгих, розслаблюючих душів. Стримана модель душового піддону Forma X в низькій версії - це відмінний вибір для тих, хто цінує позачасову елегантність і комфорт. Піддон...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 см мм |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Із сидінням |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Excellent |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | FORMA X |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 12 650 ₴



